Jak część z
was wie, dwa miesiące temu ogłosiłam i na blogu, i na fanpage'u, że zamierzam
wystartować w kolejnej edycji Hard Dog Race w Polsce. No i w końcu przyszła
pora na podsumowanie naszych zmagań ze stycznia i lutego.
Plan spełnienia marzenia- Hard Dog Race!
Ci którzy obserwują mnie na Fanpage'u już wcześniej
dowiedzieli się o moich planach (dlatego zachęcam do polubienia o tutaj :D),
ale postanowiłam je nieco bardziej rozwinąć tutaj na blogu. Tak więc od początku…
Jeden mały krok w stronę swoich marzeń...
Jesień i
zima to takie pory roku w których chyba większość z nas łapie leń i naprawdę
nie mamy ochoty na robienie czegokolwiek. Cały czas jest zimno, szybko robi się
ciemno, więc jak tu w ogóle zrobić coś produktywnego?
Subskrybuj:
Posty (Atom)


